Доброго часу доби дорогі читачі мого блогу, ласкаво просимо. У цій статті я поясню вам, як зробити фавікон для сайту і тим самим трохи збільшити відвідуваність сайту. Ви запитаєте мене, чому ця фігня допомагає підняти відвідуваність? Допомагає ще й як, читайте далі.

Ось зараз пишу розумничаю, і тут помітив що в мене самого. на даний момент іконка фавікон відсутня!

Справа в тому, що я вчора поміняв шаблон біля свого блогу, до речі сам переробляв із простої безкоштовної теми, і тупо забув перенести та прописати фавікон. Ворт саме зараз я цю справу виправлю разом з Вами.

Що таке фавікон та як він допомагає розкрутці сайту.

І так для початку я вам пропоную трохи розібратися з тим, що таке фавікон. Адже, напевно, знайдуться і такі, які вперше чують це слово. Favicon – це така невелика іконка, яка помітна насамперед у відкритій вкладці браузера. Так само фавікон видно у результатах пошукової видачі, саме цим ми і скористаємося для залучення додаткових відвідувачів на сайт. А ось і приклад так званого Favicon у пошуковій видачі та у вкладках вашого браузера:

Як зробити фавікон для сайту.

Я сподіваюся, що це зрозуміло, розклав усе по поличках. Тепер про найсмачніше.

Давайте поясню, як фавікон здатна підняти відвідуваність сайту. Коли користувач набирає якийсь пошуковий запит в будь-якій пошуковій системі, то перед ним з’являється величезна купа пропозицій, так ось було з’ясовано що сайти, у яких є фавікон отримують більше переходів, ніж ті, у яких немає цього чудового значка – іконки.

Пов’язано це передусім про те, що людина насамперед звертає всю свою увагу зображення, картинку, у разі іконку. Іконку можна порівнювати з невеликим магнітом, який змушуватиме користувачів звертати увагу на ваш сайт. Працювати ця хитрість буде тільки якщо у ваших конкурентів не буде встановлено FAVICON. Звичайно, це не 100% ефективний спосіб залучення відвідувачів і він не принесе сайту 1000 нових відвідувачів, але все ж таки цим слід скористатися. Тим більше, вироблення свого стилю ще ніхто не скасовував, так що давайте безпосередньо розберемося як зробити фавікон і додати його на ваш сайт. Поїхали!

Як зробити фавікон для сайту

Для того щоб зробити привабливу іконку, нам не потрібно докласти багато зусиль. Насамперед, потрібно вибрати іконку, нагадаю, що фавікон має повністю відображати тематику сайту, його напрямок. Щоб не вийшло, що сайт про бізнес, а іконка – кекс, наприклад. А де ж знайти таку іконку, та ще що б і зміст сайту відображала?

Я вам давав свого часу добрий набор іконок та картинок для сайту.

Як зробити фавікон для сайту.

Також можна підібрати іконку для фавікона, на такому чудовому сервісі, як iconsearch, цей сервіс сподобався мені великим асортиментом картинок та їх якістю. Після того, як ви потрапите на головну сторінку цього сервісу, впишіть у вікно пошуку потрібне вам слово, яке відображатиме тематику вашого ресурсу. Я, наприклад, напишу слово гроші, воно чудово підходить під мою тематику.

Как сделать фавикон для сайта

Далі перед вами буде величезний вибір іконок, якщо нічого не з’явилося, то потрібно придумати інше слово і ввести його в рядок пошуку знову. Найскладніша частина – це вибір відповідної іконки, їх там стільки багато, що просто очі розбігаються. Постарайтеся підібрати щось гідне і привабливе. Коли вибір зроблено, натисніть на цю картинку і ви потрапите на етап, що укладає, де і зможете скачати іконку.

скачать фавикон

Як ви вже напевно здогадалися, потрібно натиснути на кнопку ICO, після чого почнеться скачування іконки. Наступний крок це додати фавікон у корінь сайту, для таких цілей я використовую програму FileZilla і вважаю її найкращою серед аналогів. Просто переносити завантажену картинку – іконку в корінь сайту, думаю тут проблем виникнути не повинно.

Забув сказати, що є другий, більш складний шлях створення іконки, фавікон для вашого сайту. Суть полягає в тому, щоб самому намалювати іконку або замовити її у фахівців. Для кого це підійде? Напевно, для тих, хто хоче зробити свій певний стиль, це може бути якийсь символ і таке інше, думаю суть зрозуміла.

Існує безліч сервісів створення фавікон з нуля, але я опишу найвідоміший і зручний – це favicon.ru.

Саме за допомогою цього сервісу я робив фавікон для своєї Майстерні та інших сайтів. Крім цього цей сервіс дозволяє обробити зображення практично всіх популярних форматів, не раджу тільки png, додається темний фон.

Як створити логотип я писав та показував ось у цьому випуску.

Але можна буквально за пару хвилин накидати нескладний малюнок прямо на сайті сервісу. Ось що вийшло у мене:

4

 

Думаю, ця іконка підійде для дитячого порталу або сайту з жартами, намалював я її всього за пару хвилин. Після цього просто натискаємо на кнопку Завантажити Favicon. Загалом, нічого складного. А тепер опишу процес встановлення фавіконів на сайт.

Встановлення Favicon на сайт

Щоб іконка почала відображатися, необхідно відкрити код заголовка вашого сайту. У сайтів, які стоять на WordPress, це можна зробити, зайшовши в редактор, де зліва буде розташований список документів, які можна редагувати, натискаєте на документ під назвою Header.php і між тегами <head></head> додаєте такий невеликий код :

<link rel=”shortcut icon” href=”<?php bloginfo (‘home’); ?>/favicon.ico” />

Або ж щоб не вантажити базу даних новим запитом набираємо такий код, але підставляємо свої значення.

<link rel=”shortcut icon” href=”/wp-content/themes/назва Вашої теми/favicon.ico” />

Причому favicon.ico, це назва іконки, яку ви закачали в корінь сайту, можливо, ваша іконка називається якось інакше, перевірте її назву і якщо вона не збігається з favicon.ico, то перейменуйте, інакше фавікон працювати не буде!

Ось такий вийшов пост, в якому я повністю відповів на запитання “Як зробити фавікон для сайту”, впевнений, що він приніс вам користь, інакше не може бути!

Найкраще, що ви можете зробити на знак подяки, це залишити свій коментар під цією статтею або розповісти про неї своїм друзям у соціальних мережах.

Дякую за увагу!

І чекаю на вас у наступних статтях!

Покажіть, який фавікон вийшов у вас?

І як вам Вам новий дизайн на блозі? Що вважаєте, потрібно доробити?

 

Коментарі для “Як зробити фавікон для сайту.

 1. Фавикон должен быть привлекательным и по теме самого сайта.

  Відповіcти
  1. Он должен выделяться и запоминаться, чтоб человек в поиске только увидел и вспомнил что этот сайт классный и нужно перейти на него, пусть даже он не на первом месте

   Відповіcти
 2. Я по поводу фавикона особо не заморачивался. Как Вы говорите сделал детский вариант. И вы знаете меня устраивает. Просто и понятно

  Відповіcти
 3. Я думаю для вашего сайта подойдет тема Point

  Відповіcти
  1. Спасибо за совет, но я стараюсь не использовать общедоступные темы. Или покупаю у Гудвина или пишу сам , когда время позволяет, или на фрилансе. Исключение сайт для курса wp-home.info

   Відповіcти
 4. Я хотел бы по поводу вашего вопроса о дизайне. К дизайну относится не только то, как он оформлен, но и то, как этот дизайн выглядит на любом просматриваемом экране. Не все имеют мониторы с широким разрешением экрана, и поэтому, если разрешение экрана 1024х768, внизу появляется горизонтальная полоса прокрутки и следовательно, половина сайдбара пропадает из поля зрения. Двигать ползунок туда-сюда не совсем удобно. Хорошо бы сделать ваш шаблон резиновым.
  Это мое мнение.

  Відповіcти
  1. Все правильно сейчас работаю над этим.

   Відповіcти
  1. А зря, вся графика, в том числе и фавикон, должны быть уникальны.

   Відповіcти
 5. Вот в том о и дело, мы увлеклись плагинами.
  Зачем из-за ерунды нагружать блог.
  Следующая статья будет именно об этом.

  Відповіcти
 6. Статья полезная и информативная,все кажется простым делом но Вы забыли дополнить для тех кто не хочет замарачиватся существует плагин который упрощает всю процедуру.Я насколько помню Вы противник лишних плагинов на блоге но есть люди которые боятся лезть в редактор.

  Відповіcти
  1. Плагин для фавиконки? o_0
   Блин, для действия, которое выполняется в районе минуты, искать и устанавливать какой-то плагин, засоряя блог абсолютно ненужным мусором, это жёстко.
   Что вообще может быть проще, чем бросить favicon.ico в корень сайта?

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *