Як не сумно з січня 2017 року, Microsoft припинила підтримку класного редактора для записів на блоги Windows Live Writer.

У моєму курсі “Сайт на WordPress” я рекомендую використовувати цей редактор всім блогерам-початківцям як зручний і практичний.

Також всім клієнтам кому створюю сайти чи блоги під ключ я ставлю цей редактор. Дуже зручно один раз налаштував і користувач спокійно пише новини на сайт не вникаючи в тонкощі адміністрування WordPress.

Прикро звичайно, що Microsoft вирішили прикрити такий класний продукт, але так бог їм суддя.

Так вийшло, що після НГ я робив сайти людям, які вже більш-менш розбираються в сайтобудуванні і пропустив той момент, коли web-інсталятор установки Windows Live Writer перестав працювати.

Люди скачували сам файл із установником і він потім уже підтягував дистрибутив програми із сайту Microsoft, тепер цей варіант не працює.

Я почав рити Інет у пошуках офлайн-установника.

Знайшов непоганий спосіб витягнути установник їхнього кешу комп’ютера, але на жаль я вже давно ставив програму і сотні разів чистив комп’ютер від тимчасових файлів, мені цей варіант не допоміг.

Потім я нарив старий офлайн-установник 2011 року.

Він цілком робочий, але дистрибутив тільки англ, шукатиму і російську, коли знайду поділюся на цій сторінці.

Завантажити можна за цим посиланням

Встановлення досить просте, але є нюанс. ПОТРІБНО відключити ІНТЕРНЕТ!

Інакше установник все одно спочатку почне перевіряти свіжішу версію на сайті Microsoft і видасть помилку, не завжди але краще перестрахуватися

20170606_150404_resized

Потім потрібно вибрати варіант вибіркової установки, інакше буде встановлюватися весь пакет програм, а там багато сміття.

20170606_150443_resized

Краще б вони це сміття перестали підтримувати, а редактор Live Writer залишили))

І нарешті ми підійшли до найважливішого. Блогери можуть спокійно зітхнути Windows Live Writer зажив окремим від “дрібнософта” життям і тепер це самостійна програма Open Live Writer, що не може не радувати.

Сайт підтримки редактора Open Live Writer це вільна спільнота розробників і судячи з гілки змін програма небагато, але розвивається.

Редактор-письменник качаємо з оф.сайту так надійніше, щоб качати нові версії.

На сайті я прочитав що редактора вже перекладено 68 мовами, але поки що доступний дистрибутив лише англ. В опціях взагалі поки що перемикача немає. Але думаю, що скоро отримаємо всі локалізації.

Open Live Writer2

Але в цілому дистрибутив і так досить зрозумілий і не відрізняється від старого.

   Windows Live Writer

Live Writer

Open Live Writer

Open Live Writer                                  Усі налаштування по з’єднанню з сайтом такі ж, як і в дідусі Windows Live Writer.

Про всяк випадок додаю своє відео з налаштування редактора. У ньому використовується російськомовна версія але алгоритм дій той самий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *