Ми всі використовуємо WordPress для створення сайтів або блогів. Це хороша надійна система, а й у ній іноді виникають певні труднощі.

Нам часто не вистачає функціоналу і щоб вирішити різні технічні проблеми, ми змушені ставити додаткові плагіна або лізти в код шаблону. Але все це не може тривати нескінченно. Рано чи пізно сайт починає гальмувати ми робимо маніпуляції для прискорення. Це дає ефект, але позбавляє нас корисного функціонала-ми відключаємо важкі плагіни.

Виходить замкнене коло!

Для вирішення таких проблем і було створено плагін Clearfy.

За допомогою цього програмного компонента можна вирішити безліч проблем, які періодично виникають під час експлуатації платформи WordPress. Ви зможете оперативно налаштувати свій веб-ресурс, не заглиблюючись у тонкощі кодування та програмування.

Уточню відразу, Clearfy – платний продукт. Але коштує копійки і його придбання окупиться незабаром, тому що ви зможете заощадити кошти, не звертаючись за професійною допомогою до фахівців. Можна придбати ліцензію на один веб-ресурс або необмежену кількість доменів.

Вам будуть доступні всі нові оновлення. Крім того, досвідчені фахівці забезпечують щоденну підтримку клієнтів.

Я для своїх потреб свого часу придбав безлімітну ліцензію.

Обзор плагина Clearfy

Розберемо що може плагін Clearfy

За допомогою цього програмного компонента ви зможете оптимізувати роботу свого інтернет-ресурсу за рахунок видалення зайвого сміття, підвищення захищеності та покращення сео. Що саме можна зробити за допомогою даного плагіна?

Нещодавно вийшли оновлення і дуже порадували новими функціями.

Особливо сподобалося те, що плагін тепер сам перекладає урли записів і картинок до латиниці.

У мене біда з клієнтами, які постійно вантажать на сайт фото з кириличними назвами, тепер проблема вирішена

Перелічу основні навороти плагіна:

1. Плагін кардинально чистить код та видаляє зайві елементи.

Наприклад, непотрібні посилання, заголовки, записи в коді веб-сайту, теги та віджети, що не використовуються, сторінки-вкладення, стилі, сторінки та пости, що дублюються, архіви дат і користувачів. Крім того, як відомо, після оновлення інформації на сайті створюється копія сторінки (ревізія).

З часом таких ревізій набирається велика кількість. Користувач самостійно не відстежує їхнє безперервне розмноження. Цю функцію виконує Clearfy, зберігаючи лише кілька останніх екземплярів.

2. Поліпшити Сео на веб-сайті.

Відбувається автоматичне додавання атрибуту alt. Цей компонент має велике значення для сео просування. Якщо ви з якоїсь причини забули його вказати, Clearfy зробить це за вас.

Крім того, плагін самостійно проставляє заголовок LastModified, який вказує на дату останньої зміни документа. Наявність такого заголовка має велике значення для пошукових систем. Він дає можливість швидше проранжувати та провести індексацію веб-ресурсу, зняти зайве навантаження. На додаток до всього перерахованого, цей плагін створює файл robots.txt за всіма правилами та забезпечує якісне переправлення сторінок сайту з https на http.

3. Забезпечити надійніший захист інтернет-ресурсу.

Програмний елемент Clearfy закриває ім’я адміністратора, зменшуючи можливість несанкціонованого доступу до вашого онлайн-порталу. Якщо ви ввели неправильне ім’я користувача або припустилися помилки, набираючи пароль, плагін Clearfy засекретить цю помилку, таким чином, зводячи до мінімуму ймовірність злому вашої адмінки. І на завершення потрібно обов’язково відзначити, що даний компонент перешкоджає атакам хакерів на веб-сайт, блокуючи можливість спаму.

Погодьтеся, ці переваги варті того, щоб придбати цей програмний продукт. Багато користувачів можуть посперечатися, заявивши, що є багато безкоштовних розширень. У цьому є частка правди. Але річ у тому, що для виконання всіх функцій плагіна Clearfy буде потрібно не один десяток інших вбудованих компонентів.

Налаштування плагіна

Налаштування цього розширення займає дуже мало часу, тому що все інтуїтивно зрозуміло та просто.

По-перше, потрібно отримати посилання на архів, попередньо сплативши покупку.

Другим пунктом є безпосереднє завантаження плагіна.

По-третє, встановіть Clearfy через адмінку.

Встановлення стандартне. Жодних особливостей або підводних каменів. Коли побачите цей програмний компонент на бічній панелі, значить час його активувати. Для цього зайдіть у особистий кабінет WPShop та вставте ліцензійний код у відповідне поле. Все активація виконана. Можна переходити до налаштувань.

У вікні ви побачите п’ять блоків: Чистка, Сео, Дублювання сторінок, Захист і Додатково.

Розділ Чистка дозволяє позбутися зайвого сміття.

У вкладці Сео можна вказати налаштування, які сприяють просуванню сайту в рейтингу пошукових систем.

Вкладка Дублювання сторінок забезпечує своєчасне видалення однакових файлів.

У розділі Захист можна виділити функції, які забезпечать безпеку блогу. Також приділіть увагу додатковим можливостям плагіна. У списках позначайте галочками ті функції, які потрібно запустити.

Робіть вибір на власний розсуд. Якщо якась функція вам не сподобається, завжди можна зняти галочку і тим самим скасувати.

Плагін Clearfy – чудовий інструмент, за допомогою якого ви зможете не лише захистити свій веб-ресурс, модифікувати його, але й збільшити трафік. Він припаде до смаку не тільки новачкам, а й досвідченішим користувачам.

Завантажити плагін можна за посиланням нижче.

Інтеграція сайту з Telegram Закрити

Clearfy супер-плагін або … ? Огляд плагіна ClearfyНа даний момент основний спосіб сповіщення про замовлення клієнта чи консультації йде на email адміністратора сайту. Погодьтеся це не зовсім зручно. Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *